Hakkımızda

Çocukların bedenlerini ve zihinlerini eğlenceli ve eğitici aktivitelerle meşgul etmelerine yardımcı oluyoruz.

Videoyu oynat

Biz Kimiz ?

Sevgi ve güven temelli bir ortamda çocukların kendilerini ait hissettikleri bir kurumda olmaları ailelerinden ayrıldıkları bu ilk dönemde bizler için çok önemli. Öğrencilerimizi bire bir tanıyarak bir aile ortamı sıcaklığı ile kucaklarız. Çünkü öğrenci mutluluğunun başarıyı ve özgüveni beraberinde getirdiğini biliyoruz.

Özel Sezer Can Anaokulumuz kurumsal yapısı doğrultusunda fiziksel koşullar, beslenme, temizlik, güvenlik, personel, materyal gibi başlıklarda belirli bir standart anlayışı ile kalite standartlarını yakalamıştır.

Misyonumuz

Okulumuzda “Her çocuk özeldir” ilkesi doğrultusunda öğrenci merkezli bir anlayış benimsenir. Çocuklarımız yaparak ve yaşayarak öğrenirler .İnsani değerlere sahip, zorlu yaşam koşullarının karşısında, özgüvenleri sayesinde dimdik ayakta durabilen, özgür ve bağımsız kararlar alıp uygulayabilen, yaratıcı, girişken, etkili iletişim kurabilen, sorun çözebilen bireyler yetiştirmek, yeteneklerini ortaya çıkararak, zekalarını hem kendileri hem de toplum için en yararlı biçimde kullanmalarını sağlamak, düşünerek hareket etmelerini ve hareketlerinin sonuçlarını önceden görebilmelerini sağlamak, istediklerini ve istemediklerini cesaretle dile getirebilmeleri için onlara yol göstermek ve bütün bunları yaparken içlerindeki sevgiyi özenle koruyabilmek bizim eğitim sistemimizin temel taşlarından bir kaçıdır. Bu yolda eğitimini üstlendiğimiz 3-6 yaş grubu çocuklarımızın sonsuz öğrenme yeteneği ve inanılmaz algıları ise en büyük desteğimizdir.

h-02

Vizyonumuz

Özel Sezer Can Anaokulu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, alanında sürekli gelişim ve değişim içerisinde, bilimsel ve teknolojik yenilikler doğrultusunda,15 yıllık okul öncesi eğitimi birikim ve deneyimini, eğitim anlayışına yansıtarak geliştirmek, alanında öncü kurumlar arasında yer almak, Atatürk ilke ve inkılaplarının özünü benimsemiş aydın nesiller yetişmesi için çalışmak, kurumumuzun vazgeçilmez amacıdır.