Neden Biz ?

Daha fazlasını öğrenmekle istiyorsanız, aşağıdaki ayrıntılı bilgileri okuyabilirsiniz.

Neden Biz ?

Fark yaratmaya özgüvenimizi arttırmakla başlarız. Okulumuza girdiğiniz anda güler yüzümüzü görecek ve farklılığımızı yakından hissedecek, profesyonellik ile bir evdeki sıcaklık ve samimiyeti bir arada bulacaksınız Anaokulumuzda ki her şey çocukların çok yönlü gelişimini en iyi şekilde desteklemek ve yeteneklerinin ortaya çıkması ve geliştirmeleri üzere dizayn edilmiştir.

Her çocuğun kendine ait bir hızda ve şekilde öğrendiğine, oyunun küçük çocukların öğrenmesi ve gelişmesinde en önemli süreç olduğuna, çocukların gelişim düzeylerine uygun olan eğitimsel yaşantılarla en iyi şekilde öğrenebildiklerine inanıyoruz.

Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimizin Anadil Eğitimi, İngilizce Eğitimi, Değerler Eğitimi ve Atölye çalışmalarını,Beden Eğitimi ve Jimnastik,Satranç,Drama,Monttessori derslerini yaşayarak, zorlanmadan , eğlenerek öğrenilebileceğine şaşıracaksınız.

Okulumuz her zaman açık, şeffaf, herkese karşı ve kendi içinde dürüst, tüm çocuklarına çok özel ve eşit davranan yaptığı işe, birbirine, çocuğa, veliye ve her insana saygılı, desteğini her zaman yanınızda hissedeceğiniz bir çözüm ortağı, hiçbir zaman kalitesinden ödün vermeyen hep daha iyiyi arayan gerçekten çok özel bir kurumdur.

Öpmeye kıyamadığınız çocuklarınızı bizlere emanet ediyorsunuz.Çocuklarınızın güvenliği ve sağlığı için gösterilen özen ve emeği gördüğünüzde, en değerli varlıklarınızı bizlere emanet etmekte tereddüt etmeyeceksiniz. Her çocuğun gelişimini nasıl yakından takip ettiğimizi, her birisine ayrı ayrı özenli ve eşit şekilde özen gösterdiğimizi görmek sizi rahatlatacak. Her bir çocuğumuz bizler için çok özel ve tek .  Çocuklarımızı gönülden seviyor ve kucaklıyoruz.