Tarihçemiz

Tarihçemiz

Özel Sezer Can Anaokulu 2006 yılından beri emek ve gönül verdiği okul öncesi eğitiminde “Eğitim Sevgiyle Başlar” inancıyla yola çıkarak 15 yıllık deneyim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor.

Geleceğe hazırlanmak sevgi ister, emek ister, özen ister,itina ister,bilgi ister. Bizler SEZER CAN ailesi ve eğitimcileri olarak saygı ve sevgi ortamında, kaliteli eğitim ve öğretim olanakları sunarak yarınlarımıza özen gösteriyor, öğrencilerimizin hayata ilk hazırlanış dönemi olan okulumuzda hep beraber mutlu ve başarılı yarınlar için inançla çalışıyoruz.

‘’Okul Öncesi Dönemi Yaşamın Sihirli Yılları” dır. Çocuklarımızın bilişsel ve kişilik gelişimlerinin %80’ini tamamladıkları, insan gelişiminin en hızlı ve en duyarlı olduğu dönemdir.

Özel Sezer Can Anaokulu olarak bu temel noktadan hareketle; Eğitim-öğretimin aileden sonraki bu ilk ayağında,Sevgi dolu ve kendilerini ait hissedebilecekleri güvenli bir ortamda, öğrencilerimizi koruyup kollamanın yanı sıra, kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissetmeleri için çalışıyor, her çocuğumuza geleceğin lideri, sanatçısı, düşünürü, bilim insanı iş adamı gözüyle yaklaşıyor ve onların farklılıklarını, yeteneklerini ortaya çıkarmaya çalışarak,ATATÜRKÇÜ bir çizgide, çağdaş, özgüven duygusu gelişmiş birer DÜNYA VATANDAŞI olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okulumuzda, çocuklarımızın en iyi eğitimi alması amacının yanında, güvenlikleri ve konforları açısından da üst düzey detayları göz önüne alarak, çevre yerleşim yerleri için kolaylıkla ulaşılabilecek konumu, fiziksel altyapısı, izlediği eğitim metodları ve profesyonel, güler yüzlü ve mutlu kadrosuyla, gelecek güzel günlerde mutlu nesiller yetiştirmek istiyoruz.

Siz velilerimizi ve çocuklarımızı Özel Sezer Can Ailesine bekleriz.
İçeceğimiz kahvenin hatırı kırk yıl ,sevgimiz sonsuz olsun…